Kontakt/Lokacije

Z dejavnostjo odkupa odpadnih kovin se ukvarjamo na sledečih lokacijah:

PE Slovenija Vas (centralno skladišče)
Slovenja vas 77 , 2288 Hajdina
Tel.: +386 2 788 01 80
Fax.: +386 2 788 01 88
E-mail: info@meltal.si

Delovni čas:
PON – PET:
07.00 – 15.00 ure


DIREKTOR:

Matjaž Gorinšek
Tel.: +386 2 788 01 85
Gsm.: +386 41 653 721
E-mail: matjaz.gorinsek@meltal.si


KOMERCIALA:

Mitja Gselman
Tel.: +386 2 788 01 84
Gsm.: +386 41 668 247
E-mail: mitja.gselman@meltal.si

Alen Dimitrušev
Tel.: +386 2 788 01 79
Gsm.: +386 41 606 624
E-mail: alen.dimitrusev@meltal.si

Vanja Gleich
Tel.: +386 2 788 01 71
Gsm.: +386 41 889 004
E-mail: vanja.gleich@meltal.si


VODJA SKLADIŠČA:

Viktor Žigert
Tel.: +386 2 788 01 83
E-mail: viktor.zigert@meltal.si


SKUPNE SLUŽBE:

Vodja administracije:
Barbara Vake
Tel: +386 2 788 01 80
E-mail: barbara.vake@meltal.si

Administrator v prodaji:
Natalija Teršek
Tel.: +386 2 788 01 78
E-mail: natalija.tersek@meltal.si

Administrator v nabavi:
Anna Čorbova
Tel: +386 2 788 01 82
E-mail: anna.corbova@meltal.si

Administrator v nabavi in prodaji:
Klavdija Ekart
Tel: +386 2 788 01 81
E-mail: klavdija.ekart@meltal.si

Marketing:
Boštjan Knehtl
Tel.: +386 2 788 01 90
Gsm.: +386 31 609 387
E-mail: bostjan.knehtl@meltal.si

Računovodstvo:
Milena Selinšek
Tel.: +386 2 235 01 45
Gsm.: +386 31 779 444
E-mail: milena.selinsek@meltal.si

Pravna služba:
Petra Adam
Tel.: +386 2 235 01 24
Gsm.: +386 31 318 574
E-mail: petra.adam@meltal.si


Pozdravljen svet!
Meltal Hrvaška

Meltal SL d.o.o.
Dr. Stanka Pinjuha 15a
49214 Veliko Trgovišće
Hrvaška

Tel: +385 49 236 053
Email: meltal@meltal.hr
Web: www.meltal.hr

Pozdravljen svet!

Meltal d.o.o.
Bosanski put 215
71380 Ilijaš
Bosna in Hercegovina

Tel: +387 33 428 970
Email: info@meltal.si

Pozdravljen svet!
Meltal Srbija

Meltal Reciklaža d.o.o.
Vladimira Nazora b.b.
22400 Ruma
Srbija

Tel: +381 22 474 852
Email: info@meltal.si

Pozdravljen svet!
Meltal Poljska

Meltal Poland Sp z.o.o.
Ulica Chemikow 1/A-92
32-600 Oświęcim
Poljska

Tel: +48 516 164 934
Email: info@meltal.si
Web: www.meltal.pl 

Pozdravljen svet!